Apie mane

Esu Eglė. Idėjų generatorė, turinio kūrėja, projektų bei jų komunikacijos valdymo praktikė freelance ritmu.

Prieš 10 metų įkūriau drabužių prekės ženklą ESSU ir šiandien esu jo creative head’n’soul. Esu laiminga Kasparo ir Medos mama, aktyvi koliažų klijuotoja bei svajonių koliažų dirbtuvių vedėja. Jūros, vėjo ir pasivaikščiojimų miške mylėtoja.

Paskutinius 5 metus kuriu drabužius ir komunikaciją ne tik ESSU, bet ir kitiems prekių ženklams. Jaučiuosi išsipildžiusi kurdama vizualus soc. medijoms, kurdama prezentacijas ar reprezentacinius interneto puslapius. 

Kai kalbame apie komunikaciją – man patinka tvarka ir aiškumas: pradedant istorija ir pagrindine žinute bei tęsiant galimybėmis ją [iš]nešti ir žinojimu, kur apskritai norime nueiti. 

Visada turėjau gebėjimą pamatyti ir “padaryti gražiai”. Šiandien esu laiminga, kad kasdien tai darau. Kai išgirstu, kad turite idėją, tik ji neturi kūno (vaizdo, aiškumo ir tvarkos) – man įjungiami visi kūrybiškumo motorai.

O jei neišku, kur norisi nueiti – padedu prekės ženklams ne tik susigaudyti savo idėjose, sugalvoti naujų, išjudėti su senomis ar iškomunikuoti esamas, bet taip pat sustyguoti jų tvarką, eigą, aiškumą bei veiksmus, kad tai virstų realiais projektais su realiais rezultatais. 

Aš esu kūrėja.
Drabužių.
Turinio.
Ir tvarkos Jūsų prekės ženklo komunikacijoje

Kodėl mums pakeliui?

Tavo galvoje sukasi projektas?

Norite, kad Jūsų projektas iš idėjos virstų kūnu. Pakalbėkime, kuo galiu Jums padėti įgyvendinant savo planą.

Kai dirbame kartu, visuomet. palaikau Jus, ir stengiuosi prisidėti prie visos jūsų prekės ženklo, komandos ir organizacijos augimo. Taigi, jei ieškote komandos nario, kuris padėtų jums sukurti “gražų buvimą” internete ir pritraukti daugiau konversijų bei pajamų –  galbūt aš galėčiau prisijungti!